پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتشین دوجداره نوعی دیگر از انواع پارتیشن اداری است است که خود به چند زیرشاخه تقسیم می شود و شامل:

  • پارتیشن دوجداره با شیشه مات
  • پارتیشن دوجداره با پرده کرکره ای و شیشه شفاف
  • پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف
  • پارتیشن دوجداره با شیشه سندبلاست و سند بلاست راه مات

ضخامت دیواره در این نوع پارتیشن ها به 10 الی 13 سانتی متر می رسد و ارتفاع آنان نیز برحسب سفارش مشتری متغیر است ولی معمولا در سه ارتفاع استاندارد 150، 210 ،270 سانتی متر ساخته می شوند که نوع اول کم ارتفاع وبرای مشخص کردن حریم برای یک یا چند نفر مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر گردش هوا مشکلی ایجاد نخواهد شد.

نوع دوم یعنی ارتفاع 210 سانتی متری در فضاهایی استفاده می شود که جداسازی و تفکیک فضا از اهمیت بالاتری برخوردار است و با نصب درب ورودی برای این پارتیشن ها فضا خصوصی تر شده و برای ورود باید هماهنگی صورت گیرد یا درب زده شود.
در این مدل نیز گردش هوا صورت میگیرد اما نه به خوبی مدل اول زیرا هوای خنک سنگین است و پایین می ماند و فقط هوای گرم از بالای پارتیشن ها جریان دارد که در شرکت کاربین بهبرد برای این مسئله نیز فکر و طراحی خاصی شده است.

نوع سوم یعنی ارتفاع 270 سانتی متری فضا کاملا بسته می شود و مخصوص اتاق های مدیریت ، جلسات، مالی، حسابداری، حراست و سایر مراکز مهم می باشد که کاملا باید پوشیده شوند و همچنین عایق صدا نیز باشند.

طراحی مدرن پارتیشن ها دوجداره

طراحی مدرن شاخه ای جدید و به نوعی طرز فکری نو در مبحث پارتیشن اداری مدرن است به این صورت که متریان بکار رفته همان چوب یا mdf است اما با تکنولوژی جدید روی این محصول یک لایه چسب و یک لایه رنگ ساده و یا شفاف با قابلیت انعکاس نور میریزند.

نکته بعدی هماهنگی رنگ و طرح این پارتیشن ها با مبلمان و میز اداری استفاده شده در طرح مورد نظر است مثلا طرح سفید-مشکی ، قرمز-سفید یا زرد مشکی و یا هر رنگ مورد دلخواه و سفارش کاربر یا سازمان می تواند در طراحی مدرن و هرچه بهتر پارتیشن استفاده شود.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری قیمت پارتیشن اداری با توجه به اینکه این جدا کننده ها دارای انواع مختلفی است ممکن است برای شما هم انتخاب پارتیشن اداری کمی دشوار باشد. پارتیشن‌های اداری یکی از اجزای مفید و کارا در محیط کاری می‌باشند چراکه ما با استفاده از پارتیشن‌ها می‌توانیم فضای اداره و یا دفتر خود را [...]

مشخصات استاندارد میز مدیریت

امروزه در همه ادارات و سازمان ها از انواع و مدل های مختلف میز های اداری و میزهای مدیریت استفاده می شود.بنابر مورد استفاده بودن و سلیقه مشتریان و کاربران ،میزها طراحی و تولید می شوند. میزهای مدیریت میزهای مدیریت به دلیل اینکه در بازه زمانی طولانی استفاده می شوند.باید از نظر ارتفاع استاندارد باشند.زیرا […]