پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

معرفی پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای یکی از انواع پارتیشن اداری که امروزه با کاهش فضای داخلی ساختمان ها از جمله تجاری, اداری, مسکونی نیاز به تفکیک فضاهای داخلی بیشتر از گذشته احساس می شود. در گذشته برای جداسازی این فضا ها از گچ ,  آجر , چوب و… استفاده می شد.

با پیشرفت های گوناگون در صنعت شیشه و افزایش مقاومت شیشه های تولیدی, طراحان و معماران از شیشه سکوریت برای جداسازی فضا ها استفاده می کنند. استفاده از شیشه سکوریت در پارتیشن ها علاوه بر ایمنی ظاهر زیبایی به فضا می بخشد. یکی از موثر ترین و زیباترین بخش های دفاتر اداری نصب پارتیشن اداری در آن می باشد.

پارتیشن اداری شیشه ای طرحدار

انواع پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن‌ها دسته‌بندی‌های مختلفی دارند. یکی از این دسته بندی‌ها تک جداره بودن یا دوجداره بودن است. در صورتی که پارتیشن از یک ورق چوب یا شیشه ساخته شده باشد، تک جداره می‌باشد و در صورتی که از دولایه با یک لایه خلا در بین آن ساخته شده باشد، دو جداره است که یکی از کارهای شرکت کاربین بهبرد نصب پارتین دوجداره مدرن می باشد.

پارتیشن شیشه ای ثابت و متحرک

پارتیشن‌ها از نظر مکانی به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول پارتیشن‌های متحرک هستند که روی زمین بست نشده و قابل جابه‌جایی هستند. این نوع پارتیشن معمولا وزن سبکی داشته و ایستایی خوبی دارند. به همین علت نیازی به بست شدن به زمین ندارند.

این پارتیشن‌ها نیازی به نصب ندارند و هنگام جابه جایی منزل یا تغییر دکوراسیون می‌توانید آن‌ها را جا به جا کنید. در مقابل پارتیشن ثابت نیاز به نصب دارد. این نوع پارتیشن شیشه ای فریم لس معمولا به کمک بست روی زمین محکم می‌شوند.

انواع پارتیشن شیشه ای از نظر جنس

پارتیشن‌ها به طور کلی از سه متریال اصلی شیشه، MDF و PVC ساخته می‌شوند. این سه متریال بیشترین استفاده را در ساخت پارتیشن‌ها دارند. البته متریال دیگری هم در این زمینه استفاده می‌شوند. نیاز به فرد متخصص و ابزار مخصوص برای نصب دارند و به هین دلیل نصب آن‌ها زمان‌بر است.

این نوع پارتیشن به نوعی نقش دیوار را در فضای داخلی ایفا می کند. استفاده از شیشه سکوریت تاثیر بسزایی در زیبایی و دکوراسیون دارد. با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توان فضای داخلی را تقسیم بندی کرد تا علاوه بر جداسازی و حفظ حریم نقش عایق صوتی,گرمایی و جلوگیری از عوامل خارجی مانند گرد و غبار را ایفا کند.

پارتیشن گلس یا شیشه ای

این نوع پارتیشن با استفاده از فریم های آلومینیومی , استیل و سایر یراق آلات نگهدارنده استاندارد با بهترین کیفیت و ظاهری شکیل اجرا می گردد.از مزایای آن می توان به اجرای سریع و انتقال نور و همچنین تعامل نور در سراسر محیط کار اشاره کرد.

پارتیشن شیشه ای اداری در نسل جدید جایگاه ویژه ای برای معماران و صاحبان شغل بدست آورده است. به راحتی می توان یک واحد آپارتمان اداری بدون هیچ تخریب و کنده کاری با نصب پارتیشن اداری تقسیم بندی نمود.به عنوان مثال یک سالن بزرگ اداری را به اتاق های مدیریت ، اتاق مالی ، اتاق کنفرانس ، اتاق منشی و … جدا نمود .

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای مات

کاربین بهبرد با بخش بزرگی از انواع پارتیشن شیشه ای ، تک جداره ، پارتیشن دوجداره فریملس ها و لمیت و … این امکان را به شما میدهد که بتوانید از فضای کوچک خود بیشترین با بالاترین استفاده را داشته باشید در واقع ما در طول مسیر خود توانسته ایم این مدت مکان هایی که از لحاظ فضای کاری دارای فضای کوچکی بودند را با بالاترین درصد استفاده از محیط پارتیشن بندی کنیم.

اما گاها افراد این موارد را بی اهمیت میشمارند . و نمیتوانند محیط کاریشان چقدر میتواند در مخاطبینشان تاثیر بگذارد اما باید بدانید تاثیر محیط کاری شما در ذهن مخابین شما بسیار بالا است در پارتیشن اداری در واقع پارتیشن شیشه ای فریم لس همانطور که نام از نام این پارتیشن هم مشخص است نکته ای دارد که بسیار مهم است آن هم این است استفاده حداقل از پروفیل را میدهد در واقع با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس و یا پارتیشن فریم لس شما میتوانید با اشغال کردن حداقل فضا بیشترین فضا را نیز داشته باشد

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای

استفاده از این نوع پارتیشن دارای مزایای گوناگونی می باشد؛ که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مقاومت در برابر ضربات احتمالی ناشی از تردد افراد و وسایل
  • قابلیت انعکاس و انتشار نور به داخل فضا برای مکان هایی که دسترسی به پنجره و یا بازشو ندارند
  • جلوگیری از نفوذ گرد و غبار
  • مقاومت در برابر رطوبت و انبساط و انقباض ناشی از برودت
  • نظافت آسان و سریع
  • نصب آسان و در کمترین زمان
  • قابل جمع آوری و نصب مجدد
  • مقاوت در برابر صدا ها و عایق صوتی در انواع تک جداره و دوجداره
  • هزینه مناسب

مشخصات استاندارد میز مدیریت

امروزه در همه ادارات و سازمان ها از انواع و مدل های مختلف میز های اداری و میزهای مدیریت استفاده

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.