پارتیشن اداری فلزی

118
5
04 می 2020
1

پارتیشن اداری فلزی

پارتیشن اداری فلزی
پارتیشن اداری فلزی

پارتیشن اداری فلزی

پارتیشن اداری فلزی یکی از از المان هایی است که در طراحی  پارتیشن اداری بحث زیبایی بصری و لوکس بودن پارتیشن ها را کاملا پوشش میدهد ضربه گیری قسمت پایه های فلزی این پارتیشن توسط تکنولوژی و مکانیزم جدید داکتی تعبیه شده است که موجب استحکام بالاتر نیز می گردد . یکی از خصوصیات های بسیار ویژه ای که دارد این است که از استاندارد های تخصصی جهانی در زمینه آکوستیک و مهار نمودن صدا دارد. با اینکه اکثر قسمت های آن را شیشه تشکیل میدهد. اما در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کند. پارتیشن اداری فلزی، معمولا صفحاتش توسط پیچ به یکدیگر وصل می شوند.

 

انواع پارتیشن فلزی

فلز را می توان در شکل های مختلف پارتیشن تولید کرد، میتوان طوری طراحی کرد که از خود نور عبور ندهد میتوان طوری طراحی کرد که حالت توری داشته باشد تا هم هوا از آن عبور کند و هم نور و هم تصویر. فلز را میتوان به ظریف ترین شکل ساخت طراحی کرد. میتوان در سطح کوتاه ایجاد کرد طوری که با سقف فاصله داشته باشد.

میتوان یک پارتیشن فلزی را طوری طراحی کرد که به پیچ نیاز نباشد. فلز برخلاق تصور دارای رنگ های بسیار زیادی است که طبق سلیقه شخصی میتوان از آن استفاده کرد.همچنین در استفاده از پارتیشن فلزی می توان از شیشه نیز استفاده کرد. با توجه به قابلیت های فراوان سازه فلزی می توان پارتیشن کلاسیک را به صورت استاندارد و در زوایای مختلف پیاده سازی نمود. امروزه با تکنولوژی حک و برش میتوان طراحی های زیبایی با استفاده از فلز انجام داد. که هر نوع سلیقه ای را در بر میگرد.

ویژگی های پارتیشن فلزی

 

  • پارتیشن دارای وزن کم، سبک و قابل حمل
  • مقاوم در برابر آتش نسبت در مقایسه با پارتیشن چوبی
  • نصب سریع و راحت
  • جزو پارتیشن های مقرون به صرفه در بحث هزینه
  • قابل ترمیم در صورت آسیب دیدگی
  • استفاده در اکثر مکان ها مانند: باشگاه، هتل، منزل، محیط اداری، دفتر، لابی و …
  • نظافت راحت نگهداری آسان

 

قیمت پارتیشن فلزی

امروزه به دلیل نواسانات زیاد بازار ایران نمیتوان قیمت پارتیشن اداری را در سایت مطرح کرد. قیمت ورق آهن متغیر است. بسته به ضخامت ورق بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود.

پارتیشن اداری فلزی

پارتیشن اداری فلزی
پارتیشن اداری فلزی
( 5٫00 امتیاز از 1 رای ) 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*