پارتیشن اداری بانک

پارتیشن اداری بانک

امروزه استفاده از پارتیشن اداری به خصوص در فضای بانک به صورت یک نیاز و ضرورت مهم درآمده است. در فضای بانک به دلیل اینکه همواره با وجوه نقد و مسائل مالی سرو کار داریم، اهمیت برخورداری از فضای مجزا و در عین حال ایمن و مطمئن بیش از پیش اهمیت می یابد. پاین محصول، ایجاد محیطی کاملا تفکیک شده و دارای امنیت بالا را در اختیار متولیان این عرصه قرار می دهد.

 

کانتر بانکی چیست و چه مشخصاتی دارد؟

کانتر بانکی در دو ارتفاع 120 و 75 سانتیمتر طراحی شده اند که ارتفاع 120 تقریبا منسوخ گردیده است و کانتر به ارتفاع 75 به کانتر چهره به چهره (فیس تو فیس) معروف است که برای بوجود آوردن ارتباط دوستانه بین ارباب رجوع و کارمند بانک طراحی شده است. در این نوع کانتر ارباب رجوع روی صندلی نشسته و با خیال آسوده کار های بانکی خود را به کارمند بانک منتقل می کند در صورتیکه در کانتر ایستاده ارباب رجوع ایستاده کار خود را به کارمند بانک منتقل نماید. این امر باعث می شود کار ارباب رجوع سریعتر انجام شود ولی ارتباط دوستانه ای را که باید با بانک اش برقرار کند امکان پذیر نمی باشد.

 

پارتیشن اداری با فریم آلومینیومی در بانک

همواره گزینه‌های متنوعی به‌عنوان فریم این محصول ارائه می‌گردد. ترکیب این فریم‌ها و پانل‌های شیشه‌ای باعث می‌شود کاربردی چندمنظوره را داشته باشند.

نصب پارتیشن اداری آلومینیومی کاری آسان است و می‌توان آن را در محیط اتاق جابه‌جا نمود. این محصول بافریم آلومینیومی می‌تواند در دفاتر مورداستفاده قرار گیرد، همچنین از این پارتیشن اداری می‌توان در بانک‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، خانه‌های شخصی و مراکز خرید و غیره با به‌کارگیری یراق‌آلات امن و زیبا استفاده نمود.

 

 

پارتیشن اداری شیشه ای در بانک

نصب پارتیشن شیشه‌ای ، حس شادی و طراحی بسیار زیبایی را در محیط فراهم می‌آورد، این محصول برای رفع نیاز کارمندان و بهبود شرایط محیط کار مناسب است. وقتی داخل قاب آلومینیومی قرار می‌گیرد، احساس متفاوتی در محیط ایجاد می‌کند. این محصول برای استفاده در بانک ها، ادارات و جدایی فضا در فروشگاه‌ها مناسب است.
شما می‌توانید در محیط بانک هم از پارتیشن شیشه ای استفاده نمایید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید از آن برای جدایی اتاق مدیریت و اتاق فناوری اطلاعات استفاده کنید. چنین راه‌حلی به ‌ویژه برای بانک های کوچک که در آن پارتیشن شیشه‌ ای می‌تواند به‌ راحتی جابه‌جا شود مناسب به نظر می رسد، چرا که در این صورت می‌توان اتاق بزرگ‌تری را با حرکت دادن آن مهیا نمود.

برای انتخاب شیشه مناسب، می‌توانید هر دو گزینه پانل‌های شیشه نشکن یا پانل‌های شیشه لمینت را در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف استفاده نمایید. فریم‌های پارتیشن اداری برای بانک در انواع مختلف انجام می شود. بدین ترتیب می‌توان انواع متنوعی ایجاد نمود. می‌توانید بر روی شیشه آن مارک یا برند خاص خود را طراحی نمایید. شما حتی می‌توانید بر روی کل پانل شیشه‌ای خود طرح و نقش خاصی را به تصویر بکشید.

 

کاربرد پارتیشن اداری در بانک

از انواع پارتیشن دوجداره در بانک یک محیط کاری راحت و بسیار کاربردی می‌توان ایجاد نمود و دیگر پرسنل نیازی به استفاده از دیواره‌های گچی مزاحم که احساس بودن در یک محیط بسته را نخواهند داشت. با استفاده از آن می‌توان اتاق‌ها را به ‌منظور ایجاد یک دفتر یا محیط استراحت، جدا نمود. همچنین باید توجه داشت که یکی از مزیت‌های استفاده از این نوع در ساختمان‌های اداری این واقعیت است که نصب آن‌ها ساده و سریع است. پارتیشن اداری شیشه‌ای، عایق صدای خوبی است. راحت، عایق صدا و قابل ‌حمل است.

 

ضرورت استفاده از پارتیشن اداری بانک

استفاده از پارتیشن اداری بانک ضمن خاص و منحصر به فرد نمودن این محیط ها، به عنوان یک عامل برتری و اثر گذار برای آن به شمار می رود. دکوراسیون داخلی بانک ها به علت اینکه روزانه افراد گوناگون و مختلفی در این فضا رفت و آمد دارند، نقش بسیار پر رنگ و برجسته ای را عهده دار می باشد. رفاه و راحتی مشتریان و تامین امنیت، از اصول شاخص و کلیدی هر بانک محسوب می شود. در کنار این اصول، تقسیم بندی بهینه فضای بانک از موارد بسیار حائز اهمیت به حساب می آید.

مجزا سازی بخش های مربوط به کارمندان و ریاست در این محیط ها، در دکوراسیون فضای داخلی بانک ها همواره مورد توجه قرار دارد. علاوه بر این، طراحی فضای داخلی بانک باید به گونه ای صورت گیرد که اشراف کامل رئیس شعبه بر تمام قسمت های بانک امکان پذیر باشد. در چنین شرایطی، استفاده از پارتیشن اداری بانک، نیازهای موجود در این زمینه را برطرف می سازد. با بهره گیری از این محصول، علاوه بر بررسی رخدادهای به وجود آمده در بانک، فعالیت کارکنان نیز تحت نظر و اشراف کامل قرار می گیرد. پارتیشن های اداری ضمن ارتقای کاربری مطلوب فضا، زیبایی و جذابیت قابل توجهی را نیز با خود به همراه می آورند.

 

راهنمای خرید پارتیشن اداری

از آنجایی که دکوراسیون فضای داخلی بانک از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، در خرید پارتیشن اداری بانک، باید نهایت دقت و حساسیت را به کار بست. کیفیت و دوام محصول یکی از مواردی است که در این زمینه نقش حائز اهمیت و برجسته ای را ایفا می نماید.

ایستایی و ثبات پارتیشن هم باید به دقت مورد سنجش قرار گیرد. چرا که این محصولات برای زمان های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین با گذشت زمان باید دوام و ثبات خود را حفظ نماید. سطح پارتیشن اداری بانک باید فاقد هرگونه زدگی، برجستگی و بافت خراشنده و ناهموار باشد.

قابلیت جابجایی و وزن مناسب پارتیشن هم باید مورد ارزیابی قرار گیرد. چرا که ممکن است نیاز به تغییرات گسترده در فضای داخلی بانک شود. در این شرایط پارتیشن اداری باید قابلیت جابجایی و حمل و نقل را داشته باشد.

 

کاربرد پارتیشن اداری

پارتیشن ها به عنوان جداکننده در سازمان ها ، ادارات و...  استفاده می شوند در حقیقت با استفاده از پارتیشن

پارتیشن pvc

پارتیشن pvc پارتیشن PVC منقش یکی از بهترین جدا کننده ها هست که هم زیبا است و هم به طور

تفاوت پارتیشن تک جداره و دوجداره

پارتیشن‌ اداری دارای انواع مختلفی هستند، پارتیشن‌های تک جداره و دوجداره از شاخص‌ترین این پارتیشن‌ها به‌حساب می‌آیند که با توجه

مشخصات استاندارد میز مدیریت

امروزه در همه ادارات و سازمان ها از انواع و مدل های مختلف میز های اداری و میزهای مدیریت استفاده

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.