پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی با ۱۶ میلیمتری با ام دی اف ساخته می‎شود که تمام لبه‎های ام دی اف با نوار PVC عایق شده اند. ضخامت پارتیشن دو جداره حدودا ۱۲ سانتی متر میباشد که به صورت کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا ارتفاع سقف اجرا می گردد.ارتفاع آنها به مواردی همچون جریان گردش هوا و عایق بودن صدا مرتبط است. در این نوع پارتیشن ها از جداره های شیشه نیز به صورت دوجداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود در فضای کاری می تواند متفاوت باشد.

چرا استفاده از پارتیشن آلومینیومی را توصیه می کنند؟

داشتن پارتیشن اداری بهترین راه برای فضاسازی مناسب با ایجاد رابطه کاربری بالا است، زیرا آنها ارزان هستند و همچنین آنها را می‎توان هر زمان برچید و دوباره بازسازی کرد. می توان گفت که این پارتیشن های آلومینیومی بسیاری از مشکلات را در فضای اداری کاهش می دهند چرا که هم ارزان و مقرون به صرفه هستند و هم می توان آنها را هر زمان جمع کرد و برچید و دوباره بازسازی کرد و همچنین به آسانی قابل جدا سازی و حمل هستند.

ساختار اصلی پارتیشن های اداری اغلب از اسکلت های فلزی از جمله آلومینیوم است علت محبوبیت و پر طرفدار بودن این پارتیشن ها بخصوص در سازمان ها و ادارات، استحکام بالا در عین سبک بودن است.

پارتیشن آلومینیومی

مزایای استفاده از این پارتیشن چیست؟

کارفرمایان هنگام طرح ریزی محیط محل کار، برای جدا کردن آن به بخش های کوچکتر، اغلب از پارتیشن اداری استفاده می کنند. پارتیشن بندی علاوه بر اینکه یک راه ارزان و اقتصادی برای ایجاد فضاهای اداری جداگانه برای کارمندان است، مزایای دیگری هم دارد.

فریم این نوع پارتیشن اداری از آلومینیوم ساخته شده است، جداره آن با ام دی اف و شیشه تکمیل شده است .با توجه به استفاده شدن فلز آلومینیوم درآن ، سبک بوده، استحکام بالایی داشته و به راحتی جابه جا می شود. همچنین پارتیشن آلومینیومی در برابر رطوبت و تغییر دما مقاوم بوده و قابلیت بازیافت دارد.

این نوع پارتیشن در دو نوع پارتیشن آلومینیومی تک جداره و پارتیشن آلومینیومی دو جداره ساخته می شود. ضخامت تک جداره آن در حدود ۴ تا ۶ سانتیمتر و دوجداره آن بین ۴ تا۸ سانتی متراست. شیشه استفاده شده در آن به ضخامت ۴ میلی متر می باشد. رنگ چوب و طرح شیشه بنابر سلیقه مشتری تعیین می گردد. پارتیشن آلومینیومی درارتفاع نیمه بلند، بلند و تا سقف اجرا می شود. شما میتوانید لوگوی خود را نیز بر روی شیشه قرار دهید

اجزای پارتیشن اداری آلومینیومی

  • فريم اصلي پارتيشنها از جنس آلومينيوم
  • پانلهاي داخلي پارتيشنها از شيشه سکوريت به ضخامت 6 ميلي متر
  • طراحي سندبلاست با طرحهاي متنوع
  • پانلهاي داخلي پارتيشنها از ام دي اف به ضخامت 16ميلي متر
  • تعبيه کرکره آلومينومي 16 ميليمتري در داخل پارتيشن با توجه به نياز مجهز به ولومي جهت سايه روشن
  • محفظه عبور جريان برق با قابليت دسترسي آسان به کابلهاي عبوري در صورت نياز
  • درب پارتيشنها از جنس شيشه هاي 8ميل سکوريت با ترکيب ام دي اف مجهز به قفل و دستگيره برندهاي برتر داخلي با
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.