>

مشخصات فنی

 معرفی مختصری از محصولات شرکت کاربین بهبرد

پارتیشن های دو جداره سری بتا

طبق تحقیقات انجام شده که در بازار مصاحبه ها و نظر سنجی های بعمل آمده از متقاضیان خرید پارتیشن دوجداره در بازار ایران صورت گرفته نکته ای را برای ما مشخص ساخت مبنی بر اینکه خریداران پارتیشن دوجداره سازه ای از امکان تعویض شیشه و MDF در فضا که در این پارتیشن ها امکان سنجی  شده است, رضایت دارند  ولی از شیوه ساخت سازه زیرین کار به دلیل محدود کردن جابه جایی ها دو طولانی کردن پروسه نصب و  اینکه حدود ۹۰ درصد از نصب و اجرا در محل پروژه انجام می پذیرد ناراضی بوده اند . موارد فوق این شرکت را بر آن داشت تا به طراحی و تولید سیستم جدیدی با قابلیت هردو سیستم یعنی سیستم سازه ای و مدلار دست زند و ماحصل این طراحی پارتیشن های سری بتا می باشد که علاوه بر سازه کاملا آلومینیومی,بلوکه و مدولار بودن امکان تعویض شیشه و MDF بدون جابه جایی فریم مذکور را برای مشتری فراهم می گرداند و از لحاظ سرعت نصب و تولید بسیار بالاتر از سیستم های سازه اس است. در این سری ۹۵ درصد از پروسه تولید,در کارخانه و تنها ۵ درصد از آن در محل پروژه انجام می پذیرد.

میزهای مدیریت و کنفرانسی سری بتا

مجموعه میز های مدیریت همراه با فایل کمد , کتابخانه ها ی سری بتا همچنان سعی در حفظ خصوصیت اصلی محصولات این گروه تولیدی که شامل رعایت کردن سبک مینی مال و حذف عناصر بعدی اضافه که باعث آشفتگی طراحی می شود و همچنین بالابردن سرعت تولید و نصب و سهولت در تغییرات را دارد. طراحی خاص میزهای مدیریت این گروه در عین حال که با استفاده از قطعه آلومینیومی قدرتمند از لحاظ بعدی و کاربردی گروه میزهای مدیریت را کاملا از سری های کارمندی جدا کرده ولی همچنان پیرو خط فکری اصلی سیستم یعنی رعایت سادگی در طراحی واجرا می باشد . استفاده از صفحات و پایه ها در ضخامت ۵ سانتی متر و پروفیل های آلومینیومی خاص در طبقات کمد ها وکناره میزهای صفحه شیشه ای بر زیبایی واستحکام محصولات این گروه افزوده است.

قفسه ها ی اداری و فروشگاهی سری بتا

استفاده بهینه از فضا ی دیواره های اداری و فروشگاهی همراه با داشتن نمای دکوراتیو وکاربردی مسئله ای بوده که تا کنون پاسخ کاملی در بازار ایران به آن داده نشده است قفسه های تولیدی این شرکت  در سری بتا با دیدگاه پاسخگویی به این نیاز طراحی و تولید گردیده است . این محصول در حین کاربردی بودن و ارائه امکان طراحی با ابعاد ترکیب بندی های متعدد بر حسب نیاز مشتری , با داشتن قطعات اتصال خاص نماد دکوراتیو بسیار زیبایی به دیواره های مجموعه می دهد که با شیوه سنتی قفسه بندی و تزیین بسیار فاصله دارد . امکان تغییرات در فاصله طبقات به وسیله مشتری ,امکان عریض تر یا باریک تر طبقات , جابجایی آسان و ترکیب های متعدد طراحی و… از خلاصه مشخصات خاص این گروه می باشد .

پارتیشن های دو جداره سری بهبرد

این گروه از تولیدات کاربین بهبرد دارای فریم های آلومینیومی آنودایز شده نقره ای همراه با اتصالات دایکست انحصاری , نمایان در ظاهر کار می باشد که کلیه قطعات به صورت مدولار تولید وبلوکه , در محل پروژه , نصب می گردد .پرکننده ها شامل MDFهشت میل سکوریت و پرده کرکره به سفارش مشتری می باشد . قفل و یراق آلات مورد استفاده در درب ها از نوع مرونی ایتالیا و پرده کرکره سوئدی می باشد . بلوک های پارتیشن به وسیله اتصالات H کشویی و با حداقل حجم پرچ کاری در فضا نصب می گردد و در صورت نیاز به تعویض شیشه و MDF با جابه جایی بلوک کناری این تعویض انجام گیرد . از فواید سیستم مدولار , امکان تغییر مبلمان و چیدمان و فضاهای کاربری می باشد که بدون از بین رفتن و تخریب قطعات و اتصالات این مهم را فراهم کرده است .

پارتیشن های دو جداره سری کاربین

سری تولیدی کاربین با دیدگاه ترکیب مزایای فنی گروه های پارتیشنن مدرن اداری و نمای کلاسیک مورد نظر برخی از مدیران طراحی و تولید گردید . با توجه به اولویت های در نظر گرفته این سیستم دارای سازه کاملا مدولار از جنس آلمینیوم آنودایز شده می باشد که پس از نصب سازه MDF به صورت کشویی نمای کار را می پوشاند و ظاهری بسیار زیبا از زوایای ظریف آلمینیوم و MDF حاصل می گردد و پرکننده ها ی میانی نیز بر حسب سفارش مشتری از نوع شیشه , پرده کرکره و یا MDF پر می شود. با توجه به موارد ذکر شده قابلیت سیستم های مدرن یعنی سرعت در تولید و جابجایی , نمای کلاسیک کارهای MDF و امکان تغییر رنگ کل کار پس از اجرای به سفارش کارفرما را در یک جا تحت عنوان سری کاربین به مشتری ارائه می دهیم .

میزهای کارمندی ,کارشناسی سری آلفا  

طراحی ساده به سبک مینی مال در کلیه قسمت های مبلمان اداری از جمله میزهای کارمندی  و کارشناسی  مارا قادر به رفع نیازهای مشتری کرده است . با توجه به سبک طراحی در مرحله اول پس از دریافت نیازمندیهای مشتری توسط گروه طراح و ارائه طرح های پیشنهادی در تایید مشتری سفارش ساخته و در محل مشتری نصب می گردد, ولی این پایان کار مجموعه نیست بنا به دلایل بسیار مختلف احتمال نیاز به تغییرات در چیدمان و حتی فرم کلی میزها و فایلینگ چیده شده وجود دارد و از جانب مشتری اعلام می گردد ,سبک طراحی و ساخت است که تولیدکننده رادر این زمینه توانمند می سازد تا در هزینه و زمان مشتری صرفه جویی شود .
امکان تبدیل میزهای فردی به میزهای گروهی و بالعکس , امکان تغییر جهت ال و یا شیوه قرارگیری فایلینگ, امکان تغییر رنگ در قسمت بدنه و صفحه و غیره …..از جمله تغییرات قابل اجرای طراحی شده توسط تیم طراحی شرکت کاربین بهبرد می باشد .

میزهای مدیریت , کنفرانس سری آلفا

در حیطه طراحی میزهای مدیریتی نظرات مختلفی ارائه شده و محققان در تلاشند تا به یک نظریه کلی درباره طراحی و چیدمان میزهای مدیریتی و کنفرانسی برسندلیکن این موضوع محقق نگردیدو دلایل آن هم روحیات واعتقادات و رده های مختلف سنی و فرهنگی در میان مدیران بوده است , فضای میدیریت نیز دقیقامانند فضای کارمندی به تعداد کارکنان موجود در یک فضادارای تنوع فراوان می باشد  , در نهایت به یک جمع بندی کلی در مورد میزهای مدیریت و کنفرانسی می رسیم که این جمع بندی ها به صورت کلی می باشد و در مواردی بر حسب نیاز رعایت نمی گردد مواردی از قبیل سایز کلی میز  مدیریت , شیوه چیدن فایلینگ در اطراف میز , شیوه قرارگیری میز کنفرانسی بر حسب میز مدیریت و…….. شرکت کاربین بهبرددر این زمینه نیز مانند میزهای مدیریتی خود به سمت سیستم های ساده گرایش داشته ولی با رعایت کردن تعدادی از عناصرطراحی کلاسیک از جمله استفاده چرم در میزهای مدیریتی  , در نهایت موفق به طراحی سیستم های مدیریت و کنفرانسی با ترکیب طراحی به سبک مینی مال با المان هایی از طراحی کلاسیک شده ایم که نمونه های ان در کاتالوگ و گالری محصولات قابل مشاهده است .

 یراق آلات مورد استفاده درب های پارتیشن ها از نوع مرونی ایتالیا و هوپه آلمان می باشد. لولای مرونیدستگیره بیضی مرونی