مشخصات فنی

پروفیل های آلومینیومی:

پروفیل فریم پارتیشن ها و ستون های اتصال دهنده کمکی بین فریم ها تهیه شده از با  کیفیت ترین مواد اولیه  (بیلت آلومینیوم استاندارد ( آلیاژ 6063 ) ) و با فرایند اکستروژن و آبکاری آندایز نقره ای 18 میکرونی تولید می شود  .

طراحی انجام شده برای پارتیشن های سری کاربین به نحوی می باشد که نمای قابل مشاهده برای بیننده شامل نوارهای ظریف 3 میلیمتری آلومینیومی در کادرها و ام دی اف به ضخامت 3 سانتیمتر دور تا دور بلوکها می باشد این شیوه طراحی امکان استفاده از تمامی قابلیت های پارتیشن های مدولار آلومینیومی با نمای ام دی اف را برای مشتری فراهم می سازد.

ضخامت کلی پروفیل پارتیشن های دو جداره سری کاربین 100 میلی متر و با وزن1.2 کیلوگرم در یک متر طول می باشد

 

جداره های نما:

جداره های نمای کار با مشاوره گروه طراحی و نظرات کارفرما با طرحهای مختلفی از قبیل تمام شیشه , تمام ام دی اف , ترکیبی از شیشه و ام دی اف ,برشهای افقی ,برشهای عمودی ,و… با قابلیت عبور و خروج کابلها و یا بدون آن قابل اجرا می باشد.

در قسمت های ام دی اف , ام دی اف های استفاده شده در نما به ضخامت8 میلیمتر با طرح و رنگ انتخابی کارفرما و امکان تغییر رنگ نمای کار در زمان مورد نیاز  مشتری می باشد .

تمامی جداره های شیشه ای مورد استفاده در پارتیشنها در حالت استاندارد شرکتی از شیشه هایی به ضخامت 4 میلی متر به صورت سکوریت می باشد که باعث بالا رفتن ضریب ایمنی  و دوام محصولات و پایین آمدن در صد شکستگی شیشه ها می شود.

در صورت درخواست مشتری امکان استفاده از شیشه به ضخامت 6 میلی متر نیز وجود دارد .

نوار شیشه ای استفاده شده در پارتیشن ها که به جهت درزگیری شیشه ها و بالا بردن کیفیت نصب و عدم تغیر شکل و عایق کردن شیشه ها در برابر گرد وخاک و رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد از جنس پلیمر سیلیکون و به صورت پروفیل سیلیکونی با مقطع ویژه این شرکت می باشد.

 

اتصالات:

1–     قطعه اتصال دهنده چهارچوب پارتیشنها، قطعه آلومینیومی و طراحی انحصاری کاربین بهبرد می باشد.

2-      قطعه اتصال دهنده بلوک ها از نوع قطعه H  آلومینیومی  با قالب اکسترود و طراحی انحصاری می باشد.

3-      کلیه پارتیشن ها بدون استفاده از پیچ و اتصالات قفلی نصب می گردد.

 

داکت انتقال تجهیزات:                                                                                                             

با توجه به نوع طراحی پارتیشن ها امکان طراحی و اجرای فضاهایی در ارتفاع های مختلف پارتیشن و در عرض های مورد نیاز مشتری جهت عبور دادن تجهیزات شبکه و برق و…وجود دارد که با درب های ام دی اف و اتصالات کلیپسی و امکان دسترسی راحت جهت تعمیرات و تعبیه کلید پریز ها بر روی آن سهولت بسیار بالایی را جهت کاربرای کارفرما به وجود می آورد .

 

پرده کرکره :

در فضای داخلی مدول های شیشه ای پارتیشن های دو جداره امکان نصب پرده کرکره هایی به ضخامت 16 و25 میلی متر با تجهیزات ولوم و امکان سایه روشن شدن وجود دارد که با توجه به نوار سیلیکون تعبیه شده در جداره های شیشه کاملا ایزوله بوده و امکان نفوذ گرد و خاک بر روی آنها وجود ندارد و کلیه مراحل نصب در محیط کارخانه و بدون اضافه کاری در محل پروژه انجام می پذیرد.

به جهت زیباتر شدن و پوشیده شده کلیه یراق آلات مربوط به نصب پرده دور تا دور شیشه ها به ضخامت 3 سانتی متر سندپلاست می شود .

 

مدولار بودن سیستم :

کلیه مراحل مربوط به ساخت فریم ها و جداره ها در فضای کارخانه انجام  و اسمبل می شود و به صورت فریم های آماده به محل پروژه ارسال می شود و مجموعه کار گروه نصاب در محل پروژه ها فقط شامل چیدمان و ثابت کردن فریم ها می باشد که این مسئله باعث بالارفتن قابل توجه سرعت نصب می گردد.

 

سیستم درب های کاربین  :

درب ها در دو حالت MDF و شیشه تولید میشود.

کلیه درب ها در چهارچوب هایی از نوع پروفیل چهارچوب با مشخصات فنی ذکر شده در قسمت پروفیل های اصلی قرار می گیرند .

درب های شیشه ای از شیشه های سکوریت به ضخامت 10 میلی متر با امکان سندپلاست , ساتینا و طراحی و چاپ لگو و درب های ام دی اف به ضخامت 32 میلی متر که از دو لایه ام دی اف 8 میل و هانی کام در بین کار و یا دوبل 2 صفحه MDF 16 میل به سفارش مشتری ساخته می شوند .

 

کلیه قفل و لولا و یراق آلات مورد استفاده درب های شیشه و ام دی اف از نوع مرونی ایتالیا با 3 سال گارانتی تعویض و یا hoppe سوئیس بنا به در خواست مشتری می باشد.

 

شیوه اتصال به کف , سقف و دیوارها :

با توجه به اصلی ترین خصوصیت پارتیشنهای 2 جداره مدولار ,یعنی قابلیت جابجایی در فضا بدون آسیب زدن به فضای مشتری اتصالات به گونه ای طراحی شده که کمترین اثر در صورت جابجایی های مکرر در فضا باقی بماند .

اتصال سازه ها  به کف با توجه به اینکه سازه ها ضخیم بوده و ایستایی دارند تنها از طریق چسب سیلیکون انجام می پذیرد که در ابتدای پروفیل پاخور به ارتفاع 4 سانتی متر به جهت تراز کردن کف فیکس شده وسپس سازه اصلی روی آن قرار می گیرد .

 1. جهت جلوگیری از له شدگی پروفیل پاخور در اثر فشارهای مختلف وارده, پروفیل توسط ساپورت هایی از ام دی اف در فواصل مشخص مصلح میگردد.
 2. در صورت درخواست کارفرما در جهت ضد زلزله کردن تقریبی پارتیشن ها, دیواره ها در فواصل 1.5متری از هم توسط رول بولت به قطر 1سانتی متر به کف مهار میگردد.

اتصال به سقف از طریق فیکسیچر فولادی به جهت بالا بردن مقاوت در برابر نیروهای فشاری وارده از سازه سقف بر بدنه پارتیشن و بدون سوراخکاری سقف انجام میپذیرد.

اتصال به دیواره ها با توجه به عدم شاقول بودن دیوارها در اکثر فضاها بوسیله کاور آلومینیومی که به صورت گیره ای به سازه اصلی متصل می گردد انجام می پذیرد .

 1. بدیهی است که پارتیشن به عنوان عنصر کاربردی و دکوراتیو در فضا در رده نازک کاری ساختمان قرار میگیرد و توجه به این نکته در طراحی ساختمان که نیروهای فشاری و کششی زیادی نباید بر این دیواره ها وارد گردد ضروری است.

در صد و شیوه آکوستیک صوتی:

آکوستیک کردن فضاهای پارتیشن بندی از طریق نوارهای درزگیر ما بین فریم ها که حدود 80 درصد آکوستیک صوتی ایجاد می کند ,انجام می پذیرد و در صورت نیاز مشتری در قسمت های MDF کار امکان استفاده از یونولیت و یا پشم سنگ با دانسیته بالا وجود دارد.

استاندارد سازی طراحی و ساخت :

با توجه به استانداردهای تعریف شده در طراحی پارتیشن دو جداره به عنوان یکی از اجزای دکوراتیو داخلی , پارامترهای هستند که میزان استحکام لازم پارتیشن را بر مبنای کاربرد آن مشخص می کند .این پارامترها شامل مواردی از قبیل تغیرات دما ,رطوبت نسبی , فشارهای جانبی و طولی مطابق استانداردهای محیط کاری می باشد .

طبق استانداردهای پارتیشن های مدولار که در فضای بسته استفاده می شوند مقاومت در برابر نیروهای موضعی مورد نظر می باشد از قبیل برخوردهای ناگهانی افراد یا عناصر اداری (میز و صندلی و ..) , چرخش هوای نرمال و تا حدودی مقاومت در مقابل فشارهای طبیعی همه جانبه مانند اختلافات فشار داخل ساختمان و فشارهای خارجی ناشی از تفاوت ها در فصول تابستان و زمستان .

 

استرکچر اصلی پارتیشن هاي تک و دو جداره از جنس ام.دی.اف لمينيت دار به ضخامت 16ميلي متر مي باشد.

 

جداره ها

جداره هاي فريم هاي پارتيشن هاي تک و دو جداره از جنس ام.دی.اف لمينيت دار (طرح به انتخاب کارفرما) به ضخامت 16 ميلي متر مي باشد.

تمامي جداره هاي شيشه اي به کار رفته در پارتيشن ها به ضخامت 4 ميلي متر به صورت سکوريت شده (ايمني) مي باشد. اين امر باعث افزايش ضريب ايمني و دوام محصول مي شود و از خطرات احتمالي و شکسته شدن جداره هاي شيشه اي جلوگيري مي کند.

نوار استفاده شده جهت درزگيري شيشه ها از نوع پروفيل سيليکوني (پليمر سيليکون) با کيفيت بالا که داراي مقاومت حرارتي بسيار بالا، درصد کشساني 275%، عدم تغيير شکل و بد فرم شدن در طول زمان و عايق خوب صوتي و حرارتي مي باشد. اين نوع نوارهاي دور شيشه ها نسبت به نوارهاي پلاستيکي و لاستيکي موجود، داراي دوام بسيار بالا و هيچ گاه دفرمه و پاره نمي شوند.

 

اتصالات

اتصالات به کار رفته در سيستم پارتيشن بندي کاملاً پنهان بوده و در دوطرف پارتيشن ها هيچ گونه آثاري از پيچ و اتصالات مشاهده نمي گردد.

پارتيشن هاي تک و دو جداره با استفاده از ام.دی.اف  16 میلیمتر به کف و سقف متصل مي گردند که اين امر باعث افزايش استحکام و ايستايي و همچنين زيبايي پارتيشن ها مي گردد.

یکي از مهمترين مزيت ها در این سيستم ، امکان کنار هم قرار دادن و ترکيب کردن پارتيشن هاي تک و دو جداره با ضخامت ها و نما هاي يک سان است.

 

داکت انتقال تجهیزات

داکت هايي براي تجهيزات الکتريکي و کابل هاي برق، تلفن و شبکه پيش بيني گرديده است. اين داکت ها داخل فريم هاي پارتيشن هاي دو جداره و با درب هاي بازشو امکان دسترسي به کابل ها و پشت پريز ها را فراهم مي نمايند. اين قابليت يکي از معضلات مجتمع هاي بزرگ اداري که همانا انباشته شدن و دست و پاگيري کابل ها و سيم هاي برق ، شبکه و تلفن است را به راحتي حل مي کند.

درب های بازشو فریم های داکت دار از جنس ام.دی.اف لمینیت دار به ضخامت 16 میلی متر با نوارکاری پی.وی.سی می باشد. لولاهای درب از نوع کابینتی بوده و تعداد آنها متناسب با طول فریم محاسبه می شود.

قطر سوراخ های ایجاد شده در فریم های ام.دی.اف سیستم جهت عبور سیم ها و کابل ها به فریم های جانبی 4 سانتی متر می باشد و تعداد سوراخ ها متناسب با نیاز پروژه افزایش می یابد.

بر روی جداره فریم های داکت دار می توان پریز های خروجی برق، تلفن، شبکه و سایر تجهیزات از جمله کلید های روشنایی اتاق و سیستم های امنیتی و .. را نصب نمود.

 

پرده کرکره

داخل مدول هاي شيشه اي پارتيشن دو جداره قابليت نصب پرده کرکره به ضخامت هاي  16 ، 25 و 50 ميلي متري  با هر رنگي (به انتخاب کارفرما) و همراه تجهيزات تنظيم آن به وسيله ولوم وجود دارد، در اين حالت پرده ها هميشه به حالت آويخته داخل پارتيشن باز مي باشد و در مواقع لزوم به وسيله ولوم تاريک و روشن مي گردد و چون شيشه ها به وسيله نوارهاي سيليکوني ويژه اين سيستم در داخل پارتيشن ها قرار گرفته اند فضاي بين دو جداره شيشه همواره کاملا ايزوله و تميز مي باشد و پرده ها هيچ گاه کثيف و نا مرتب نمي شود.

برای زیبایی بیشتر و از بین بردن حاشیه قابل دید در اطراف پرده کرکره، در چهار طرف جداره شیشه ای کادری به ضخامت 3 سانتی متر مات کاری شده است.

 

پیش ساخته بودن

سيستم پارتيشن بندي کاملاً پيش ساخته بوده به صورتي که تمام قطعات پانل ها به صورت فريم هاي آماده در کارخانه توليد و مونتاژ شده و به صورت بسته بندي به محل پروژه حمل و نصب مي گردد. به طوري که نياز به هيچ گونه برش کاري ، سوراخ کاري و مونتاژ در محل پروژه نيست.

 

درب پارتیشن

درب هاي پارتيشن در چارچوب از نوع ام.دی.اف قرار مي گيرد.

 • بدنه درب هاي تمام شيشه اي به ضخامت 10 ميلي متر و به صورت سکوريت شده (ايمني) توليد مي شود.
 • بدنه درب هاي چوبي به ضخامت 32 ميلي متر و از دو لايه ام.دي.اف لمينيت دار به ضخامت 8 ميلي متر داخلي يا خارجي (طرح به انتخاب کارفرما) و کلاف هاي ام.دی.اف در بين دو لايه استفاده مي شود و و لبه ها با استفاده از باندهاي V.C. به ضخامت 2 ميلي متر پوشش داده مي شوند.
 • تمام درب هاي سيستم پارتيشن داراي قفل و دستگيره هاي ساخت شرکت MERONI ایتالیا می باشد.

نصب سریع

سيستم پارتيشن بندي کاملاً پيش ساخته بوده به صورتي که تمام قطعات پانل ها به صورت فريم هاي آماده در کارخانه توليد و مونتاژ شده و به صورت بسته بندي به محل پروژه حمل و نصب مي گردد. به طوري که نياز به هيچ گونه برش کاري ، سوراخ کاري و مونتاژ در محل پروژه نيست.

 

 

 پروفیل آلومینیومی

    1-پروفیل های آلومینیومی تهیه و استفاده شده در پروفیل های اصلی از با کیفیت ترین مواد اولیه ( بیلت آلومینیوم استاندارد آلیاژ 6063 در قالب انحصاری کاربین بهبرد )و تولید شده با فرآیند اکستروژن و آبکاری آنودایز نقره ای 18 میکرونی می باشد .

  *پهنای پروفیل اصلی برابر  5/10 سانتی متر و ضخامت آن 5/2 سانتی متر است که با توجه به طراحی خاص مقطع امکان جاگذاری نوارهای درزگیر جهت بالابردن آکوستیک صوتی و حرارتی را فراهم می نماید .  *طراحی و شیوه مونتاژ خاص محصول امکان تعبیه یونولیت و پشم شیشه را جهت بالا بردن درصد آکوستیک صوتی فراهم نموده است.

    * وزن هر متر طول پروفیل اصلی پارتیشنها برابر 1400 گرم معادل یک کیلو و چهارصد گرم می باشد .چگالی پروفیل اصلی 7/2 گرم در سانتیمتر مکعب و سختی پروفیل برابر 75بیرینل  می باشد.

  * محل تقاطع پارتیشن ها در گوشه های کار به وسیله پروفیل حلالی آلومینیومی با آبکاری18  میکرونی پوشانده می شود که علاوه بر افزایش زیبایی بصری فضا از ایمنی بالاتری نسبت به کنج های زاویه دار برخوردار می باشد .

 

جداره های نما :

1-در قسمتهای شیشه ای از صنعت  سکوریت به جهت بالا بردن ایمنی و مقاومت شیشه استفاده شده است و قابل سفارش در ضخامت 4 و 6 میل بر مبنای سفارش مشتری می باشد .

  *شیشه درب ها از نوع شیشه 10 میل سکوریت است.

  *کلیه شیشه ها محصول کارخانه اردکان یزد می باشد .

2- در کل بلوک های شیشه ای از  نوار سیلیکونی به جهت پوشش بیشتر و مهار کامل شیشه ها و جلوگیری از نفوذ گرد و خاک و بخار محیط به داخل جداره ها در داخل پارتیشن استفاده است.

3- قفل و یراق آلات و لولا ها ی استفاده شده در دربها از نوع مرونی ایتالیا می باشد .

4- ام دی اف ها از نوع روکش ترک و قابل اجرا در دو نوع 8 و 16میل بر مبنای سفارش مشتری است .

 

بخش اتصالات :

1-        قطعه اتصال دهنده چهارچوب پارتیشنها، قطعه آلومینیومی با قالب دایکست و طراحی انحصاری همراه با آبکاری می باشد.

2-        قطعه اتصال دهنده بلوک ها از نوع قطعه H  آلومینیومی  با قالب اکسترود و طراحی انحصاری می باشد.

3-      کلیه پارتیشن ها بدون استفاده از پیچ و اتصالات قفلی نصب می گردد.

 

داکت انتقال تجهیزات :

با توجه به نوع طراحی پارتیشن ها امکان طراحی و اجرای فضاهایی در ارتفاع های مختلف پارتیشن و در عرض های مورد نیاز مشتری جهت عبور دادن تجهیزات شبکه و برق و…وجود دارد که با درب های ام دی اف و اتصالات کلیپسی و امکان دسترسی راحت جهت تعمیرات و تعبیه کلید پریز ها بر روی آن سهولت بسیار بالایی را جهت کاربرای کارفرما به وجود می آورد .

 

پرده کرکره :

در فضای داخلی مدول های شیشه ای پارتیشن های دو جداره امکان نصب پرده کرکره هایی به ضخامت 16 و25 میلی متر با تجهیزات ولوم و امکان سایه روشن شدن وجود دارد که با توجه به نوار سیلیکون تعبیه شده در جداره های شیشه کاملا ایزوله بوده و امکان نفوذ گرد و خاک بر روی آنها وجود ندارد و کلیه مراحل نصب در محیط کارخانه و بدون اضافه کاری در محل پروژه انجام می پذیرد.

به جهت زیباتر شدن و پوشیده شده کلیه یراق آلات مربوط به نصب پرده دور تا دور شیشه ها به ضخامت 3 سانتی متر سندپلاست می شود .

 

مدولار بودن سیستم :

کلیه مراحل مربوط به ساخت فریم ها و جداره ها در فضای کارخانه انجام  و اسمبل می شود و به صورت فریم های آماده به محل پروژه ارسال می شود و مجموعه کار گروه نصاب در محل پروژه ها فقط شامل چیدمان و ثابت کردن فریم ها می باشد که این مسئله باعث بالارفتن قابل توجه سرعت نصب می گردد.

 

سیستم درب های بهبرد :

درب ها در دو حالت MDF و شیشه تولید میشود.

کلیه درب ها در چهارچوب هایی از نوع پروفیل چهارچوب با مشخصات فنی ذکر شده در قسمت پروفیل های اصلی قرار می گیرند .

درب های شیشه ای از شیشه های سکوریت به ضخامت 10 میلی متر با امکان سندپلاست , ساتینا و طراحی و چاپ لگو و درب های ام دی اف به ضخامت 32 میلی متر که از دو لایه ام دی اف 8 میل و هانی کام در بین کار و یا دوبل 2 صفحه MDF 16 میل به سفارش مشتری ساخته می شوند .

کلیه قفل و لولا و یراق آلات مورد استفاده درب های شیشه و ام دی اف از نوع مرونی ایتالیا با 3 سال گارانتی تعویض و یا hoppe سوئیس بنا به در خواست مشتری می باشد.

 

شیوه اتصال به کف , سقف و دیوارها :

با توجه به اصلی ترین خصوصیت پارتیشنهای 2 جداره مدولار ,یعنی قابلیت جابجایی در فضا بدون آسیب زدن به فضای مشتری اتصالات به گونه ای طراحی شده که کمترین اثر در صورت جابجایی های مکرر در فضا باقی بماند .

اتصال سازه ها  به کف با توجه به اینکه سازه ها ضخیم بوده و ایستایی دارند تنها از طریق چسب سیلیکون انجام می پذیرد که در ابتدای پروفیل پاخور به ارتفاع 4 سانتی متر به جهت تراز کردن کف فیکس شده وسپس سازه اصلی روی آن قرار می گیرد .

 1. 1. جهت جلوگیری از له شدگی پروفیل پاخور در اثر فشارهای مختلف وارده, پروفیل توسط ساپورت هایی از ام دی اف در فواصل مشخص مصلح میگردد.
 2. 2. در صورت درخواست کارفرما در جهت ضد زلزله کردن تقریبی پارتیشن ها, دیواره ها در فواصل 1.5متری از هم توسط رول بولت به قطر 1سانتی متر به کف مهار میگردد.

اتصال به سقف از طریق فیکسیچر فولادی به جهت بالا بردن مقاوت در برابر نیروهای فشاری وارده از سازه سقف بر بدنه پارتیشن و بدون سوراخکاری سقف انجام میپذیرد.

اتصال به دیواره ها با توجه به عدم شاقول بودن دیوارها در اکثر فضاها بوسیله کاور آلومینیومی که به صورت گیره ای به سازه اصلی متصل می گردد انجام می پذیرد .

 1. 3. بدیهی است که پارتیشن به عنوان عنصر کاربردی و دکوراتیو در فضا در رده نازک کاری ساختمان قرار میگیرد و توجه به این نکته در طراحی ساختمان که نیروهای فشاری و کششی زیادی نباید بر این دیواره ها وارد گردد ضروری است.

در صد و شیوه آکوستیک صوتی:

آکوستیک کردن فضاهای پارتیشن بندی از طریق نوارهای درزگیر ما بین فریم ها که حدود 80 درصد آکوستیک صوتی ایجاد می کند ,انجام می پذیرد و در صورت نیاز مشتری در قسمت های MDF کار امکان استفاده از یونولیت و یا پشم سنگ با دانسیته بالا وجود دارد.

استاندارد سازی طراحی و ساخت :

با توجه به استانداردهای تعریف شده در طراحی پارتیشن دو جداره به عنوان یکی از اجزای دکوراتیو داخلی , پارامترهای هستند که میزان استحکام لازم پارتیشن را بر مبنای کاربرد آن مشخص می کند .این پارامترها شامل مواردی از قبیل تغیرات دما ,رطوبت نسبی , فشارهای جانبی و طولی مطابق استانداردهای محیط کاری می باشد .

طبق استانداردهای پارتیشن های مدولار که در فضای بسته استفاده می شوند مقاومت در برابر نیروهای موضعی مورد نظر می باشد از قبیل برخوردهای ناگهانی افراد یا عناصر اداری (میز و صندلی و ..) , چرخش هوای نرمال و تا حدودی مقاومت در مقابل فشارهای طبیعی همه جانبه مانند اختلافات فشار داخل ساختمان و فشارهای خارجی ناشی از تفاوت ها در فصول تابستان و زمستان .

 

پروفیل های فرم لس

پروفیل فریم پارتیشن از جنس آلومینیوم تهیه شده است .این فرم از با کیفیت ترین مواد اولیه (بیلت استاندارد ( آلیاژ 6063) ) به روش فرآیند اکستروژن می باشد.

پوشش پروفیل ها به صورت آبکاری آنودایز نقره ای رنگ و عدم استفاده از رنگ های پوششی (الکترواستاتیک  و پادر کوتینگ ) که باعث زیبایی و دوام زیاد پروفیل های آلومینیومی و امکان بازیافت در آینده خواهد شد .

پروفیل های آلومینیومی فریم پارتیشن های تک جداره به ضخامت 30 میلیمتر و دارای شیار 14 میلیمتر  می باشد .

جداره

تمامی جداره های شیشه ای به کار رفته در پارتیشن ها به ضخامت 10 میلیمتر به صورت سکوریت شده       ( ایمنی ) می باشد . این امر باعث افزایش ضریب ایمنی و دوام محصول می شود و از خطرات احتمالی و شکسته شدن جداره های شیشه ای جلوگیری می کند .

نوار استفاده شده جهت درزگیری شیشه ها از نوع پروفیل سیلیکونی ( پلیمر سیلیکون ) با کیفیت بالا که دارای مقاومت حرارتی بسیار بالا، درصد کشسانی %275 ، عدم تغییر شکل و بد فریم شدن در طول زمان و عایق خوب صوتی و حرارتی می باشد .این نوع نوارهای دور شیشه ها نسبت به نوارهای پلاستیکیو لاستیکی موجود ، دارای دوام بسیار بالا و هیچگاه دفرمه و پاره نمی شوند.

اتصالات:

اتصالات به کار رفته در سیستم پارتیشن در سیستم پارتیشن بندی از نوع فولادی با آبکاری گالوانیزه و کاملا پنهان بوده و در دوطرف پارتیشن ها هیچگونه آثاری از پیچ و اتصالات مشاهده نمی گردد.

با اتصالات انعطاف پذیر ، در طراحی فضاهای پارتیشن بندی هیچگونه محدودیتی در زوایای قرارگیری پارتیشن ها وجود ندارد .(90 الی 180 درجه)

پارتیشن های فرم لس تک جداره با استفاده از پروفیل مخصوص آلومینیومی به کف و سقف متصل گردند که این امر باعث افزایش استحکام و ایستایی و همچنین پارتیشن ها می گردد.

 

درب:

تمام درب های پارتیشن دارای قفل ، لولا و دستگیره های ساخت شرکت Meroni ایتالیا می باشند که دارای زیبایی و دوام و کیفیت بالا به همراه 5 سال گارانتی می باشد.

پروفیل های آلومینیومی:

پروفیل فریم پارتیشن ها و پروفیل های زوار شیشه و ستون های اتصال دهنده کمکی بین فریم ها تهیه شده از با  کیفیت ترین مواد اولیه  (بیلت آلومینیوم استاندارد ( آلیاژ 6063 ) ) و با فرایند اکستروژن تولید می شود

پروفیل های زوار شیشه که در نمای کار قرار می گیرد , در حالت استاندارد به صورت آبکاری آنودایز نقره ای رنگ ( به ضخامت 18 میکرون ) می باشد که باعث زیبایی و بالا رفتن مقاومت بیشتر پروفیل های آلومینیومی می شود و امکان بازیافت در آینده را مهیا می سازد.

پروفیل های آلومینیومی در صورت نیاز مشتری قابلیت رنگ شدن بوسیله رنگ های پوششی الکترواستاتیک و سفارشی سازی را دارا می باشد.

ضخامت کلی پارتیشن های دو جداره سری بتا 100 میلی متر و با وزن 18/2 کیلوگرم در یک متر طول     می باشد.( که شامل سازه اصلی و پروفیل های زوار شیشه دو طرفه می باشد )و در صورتی که جداره را از جنس mdf انتخاب شود وزن پروفیل سازه در یک متر طول 028/1 کیلوگرم می باشد .

 

جداره های نما:

جداره های نمای کار با مشاوره گروه طراحی و نظرات کارفرما با طرحهای مختلفی از قبیل تمام شیشه , تمام ام دی اف , ترکیبی از شیشه و ام دی اف ,برشهای افقی ,برشهای عمودی ,و… با قابلیت عبور و خروج کابلها و یا بدون آن قابل اجرا می باشد.

در قسمت های ام دی اف , ام دی اف های استفاده شده در نما به ضخامت 16 میلی متر ( با طرح و رنگ انتخابی کارفرما ) و وکیوم شده با نوار لبه PVC از ضخامت 2 میلی متر می باشد.

تمامی جداره های شیشه ای مورد استفاده در پارتیشنها در حالت استاندارد شرکتی از شیشه هایی به ضخامت 4 میلی متر به صورت سکوریت می باشد که باعث بالا رفتن ضریب ایمنی  و دوام محصولات و پایین آمدن در صد شکستگی شیشه ها می شود.

در صورت درخواست مشتری امکان استفاده از شیشه به ضخامت 6 میلی متر نیز وجود دارد .

نوار شیشه ای استفاده شده در پارتیشن ها که به جهت درزگیری شیشه ها و بالا بردن کیفیت نصب و عدم تغیر شکل و عایق کردن شیشه ها در برابر گرد وخاک و رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد از جنس پلیمر سیلیکون و به صورت پروفیل سیلیکونی با مقطع ویژه این شرکت می باشد.

 

اتصالات:

اتصالات به کار رفته در پارتیشن های سری بتا , کاربین بهبرد در قسمت اتصال جداره های شیشه ای و ام دی افی روی کار از نوع کلیپسی و از جنس  ABSدرجه یک با طراحی خاص این شرکت به صورت کاملا پنهان می باشد که امکان تغییرات کلی در پارتیشنها بدون کوچکترین جابجایی و تغییرات در سازه اصلی را امکان پذیر می سازد .

اتصالات به کار رفته در فضای بین فریم ها از جنس آلومینیوم به صورت کشویی که با فرایند اکستروژن تولید می شود , می باشد.

با توجه به طراحی اتصالات انعطاف پذیر در طراحی مقاطع اصل پارتیشن محصولات این شرکت هیچگونه محدودیتی در زوایای مختلف قرارگیری دیوارها ندارد .(90 الی 180 درجه )

 

داکت انتقال تجهیزات :                                                                                                             

با توجه به نوع طراحی پارتیشن ها امکان طراحی و اجرای فضاهایی در ارتفاع های مختلف پارتیشن و در عرض های مورد نیاز مشتری جهت عبور دادن تجهیزات شبکه و برق و…وجود دارد که با درب های ام دی اف و اتصالات کلیپسی و امکان دسترسی راحت جهت تعمیرات و تعبیه کلید پریز ها بر روی آن سهولت بسیار بالایی را جهت کاربرای کارفرما به وجود می آورد .

 

پرده کرکره :

در فضای داخلی مدول های شیشه ای پارتیشن های دو جداره امکان نصب پرده کرکره هایی به ضخامت 16 و25 میلی متر با تجهیزات ولوم و امکان سایه روشن شدن وجود دارد که با توجه به نوار سیلیکون تعبیه شده در جداره های شیشه کاملا ایزوله بوده و امکان نفوذ گرد و خاک بر روی آنها وجود ندارد و کلیه مراحل نصب در محیط کارخانه و بدون اضافه کاری در محل پروژه انجام می پذیرد.

به جهت زیباتر شدن و پوشیده شده کلیه یراق آلات مربوط به نصب پرده دور تا دور شیشه ها به ضخامت 3 سانتی متر سندپلاست می شود .

 

مدولار بودن سیستم :

کلیه مراحل مربوط به ساخت فریم ها و جداره ها در فضای کارخانه انجام  و اسمبل می شود و به صورت فریم های آماده به محل پروژه ارسال می شود و مجموعه کار گروه نصاب در محل پروژه ها فقط شامل چیدمان و ثابت کردن فریم ها می باشد که این مسئله باعث بالارفتن قابل توجه سرعت نصب می گردد.

 

 

سیستم درب های بتا :

درب ها در دو حالت MDF و شیشه تولید میشود.

کلیه درب ها در چهارچوب هایی از نوع پروفیل چهارچوب با مشخصات فنی ذکر شده در قسمت پروفیل های اصلی قرار می گیرند .

درب های شیشه ای از شیشه های سکوریت به ضخامت 10 میلی متر با امکان سندپلاست , ساتینا و طراحی و چاپ لگو و درب های ام دی اف به ضخامت 32 میلی متر که از دو لایه ام دی اف 8 میل و هانی کام در بین کار و یا دوبل 2 صفحه MDF 16 میل به سفارش مشتری ساخته می شوند .

 

کلیه قفل و لولا و یراق آلات مورد استفاده درب های شیشه و ام دی اف از نوع مرونی ایتالیا با 3 سال گارانتی تعویض و یا hoppe سوئیس بنا به در خواست مشتری می باشد.

 

شیوه اتصال به کف , سقف و دیوارها :

با توجه به اصلی ترین خصوصیت پارتیشنهای 2 جداره مدولار ,یعنی قابلیت جابجایی در فضا بدون آسیب زدن به فضای مشتری اتصالات به گونه ای طراحی شده که کمترین اثر در صورت جابجایی های مکرر در فضا باقی بماند .

اتصال سازه ها  به کف با توجه به اینکه سازه ها ضخیم بوده و ایستایی دارند تنها از طریق چسب سیلیکون انجام می پذیرد که در ابتدای پروفیل پاخور به ارتفاع 4 سانتی متر به جهت تراز کردن کف فیکس شده وسپس سازه اصلی روی آن قرار می گیرد .

 1. جهت جلوگیری از له شدگی پروفیل پاخور در اثر فشارهای مختلف وارده, پروفیل توسط ساپورت هایی از ام دی اف در فواصل مشخص مصلح میگردد.
 2. در صورت درخواست کارفرما در جهت ضد زلزله کردن تقریبی پارتیشن ها, دیواره ها در فواصل 1.5متری از هم توسط رول بولت به قطر 1سانتی متر به کف مهار میگردد.

اتصال به سقف از طریق فیکسیچر فولادی به جهت بالا بردن مقاوت در برابر نیروهای فشاری وارده از سازه سقف بر بدنه پارتیشن و بدون سوراخکاری سقف انجام میپذیرد.

اتصال به دیواره ها با توجه به عدم شاقول بودن دیوارها در اکثر فضاها بوسیله کاور آلومینیومی که به صورت گیره ای به سازه اصلی متصل می گردد انجام می پذیرد .

 1. بدیهی است که پارتیشن به عنوان عنصر کاربردی و دکوراتیو در فضا در رده نازک کاری ساختمان قرار میگیرد و توجه به این نکته در طراحی ساختمان که نیروهای فشاری و کششی زیادی نباید بر این دیواره ها وارد گردد ضروری است.

در صد و شیوه آکوستیک صوتی:

آکوستیک کردن فضاهای پارتیشن بندی از طریق نوارهای درزگیر ما بین فریم ها که حدود 80 درصد آکوستیک صوتی ایجاد می کند ,انجام می پذیرد و در صورت نیاز مشتری در قسمت های MDF کار امکان استفاده از یونولیت و یا پشم سنگ با دانسیته بالا وجود دارد.

استاندارد سازی طراحی و ساخت :

با توجه به استانداردهای تعریف شده در طراحی پارتیشن دو جداره به عنوان یکی از اجزای دکوراتیو داخلی , پارامترهای هستند که میزان استحکام لازم پارتیشن را بر مبنای کاربرد آن مشخص می کند .این پارامترها شامل مواردی از قبیل تغیرات دما ,رطوبت نسبی , فشارهای جانبی و طولی مطابق استانداردهای محیط کاری می باشد .

طبق استانداردهای پارتیشن های مدولار که در فضای بسته استفاده می شوند مقاومت در برابر نیروهای موضعی مورد نظر می باشد از قبیل برخوردهای ناگهانی افراد یا عناصر اداری (میز و صندلی و ..) , چرخش هوای نرمال و تا حدودی مقاومت در مقابل فشارهای طبیعی همه جانبه مانند اختلافات فشار داخل ساختمان و فشارهای خارجی ناشی از تفاوت ها در فصول تابستان و زمستان .

 

 • کلیه صفحات میزها و پایه ها از نوع MDF با روکش مرغوب و ضخامت 5 سانتی متر
 • نوار لبه صفحات و پایه های میزهای PVC 2 میل مرغوب
 • استفاده از صنعت هانی کام در صفحات و پایه ها جهت بالا بردن استقامت کار و رسیدن به ضخامت مطلوب 5 سانتیمتری
 • استفاده از قطعه اتصال دهنده آلومینیومی انحصاری دکوراتیو واسط بین صفحه میزها و پایه ها به جهت بالا بودن مقاومت کار نسبت به اتصالات مستقیم MDF به MDF
 • پایه های رگلاژ طرح خاص از جنس ABS مرغوب و رگلاژپیچی آلومینیومی
 • استفاده از پیچ و رولپلاک کیدی مرغوب به جهت جلوگیری از خوردگی صفحات در اثر باز و بست مکرر

استفاده از MDF  16 میل در کلیه قسمتهای کار

 • نوار لبه مورد استفاده: PVC ، 2 میلیمتر
 • کلیه اتصالات از نوع الیت مرغوب
 • پایه های کمد، کتابخانه ها از جنس آلومینیوم و طرح خاص شرکت کاربین بهبرد با امکان رگلاژ
 • ریل های مورد استفاده در کلیه فایلها ساچمه ای آرام بند
 • لولا گازور ها از نوع مرغوب و آرام بند
 • امکان اجرای درب ها به صورت ریلی و لولایی
 • صفحات پشتی کتابخانه ها ، MDF 8 میل همرنگ بدنه ها
 • قفلهای درب ها از نوع چینی مرغوب و کلیدها تاشو
 • دستگیره کلیه کمد کتابخانه ها و فایلهای لولایی از جنس آلومینیوم و طرح خاص و انحصاری شرکت کاربین بهبرد و قابل برش در طولهای مورد نیاز مشتری
 • طراحی انحصاری و مدرن در سبک مینیمال قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی
 • استفاده از MDF با روکش خارجی و مغز کار مرغوب داخلی
 • استفاده از صنعت هانی کام جهت بالابردن استقامت کار
 • ضخامت کلیه صفحات MDF در میزها ، 5 سانتیمتر
 • امکان انتخاب صفحه میز تمام MDF یا صفحه طرح خاص ترکیب MDF و شیشه
 • اتصال طرح خاص آلومینیومی با قالب دایکست صفحه میز و پایه ها به صورت V شکل
 • طرح پروفیل انحصاری در صفحه میزهای MDF، شیشه جهت بالابردن ایمنی و زیبایی کار
 • استفاده از نوار لبه PVC ، 2 میل در کلیه قسمتهای لبه ها
 • پایه های رگلاژ ترکیبی از جنس آلومینیومی و ABS مرغوب و امکان رگلاژ تا 2 سانتیمتر
 • طراحی زیبا به سبک مینیمال قابل رقابت با محصوات مشابه اروپایی
 • MDF مورد استفاده در کل کار 16 میلیمتر روکش خارجی و مغزی ایرانی مرغوب
 • اتصالات طرح خاص در کوردانزاها، اتصال آلومینیومی قالب دایکست طرح ویژه V شکل شرکت کاربین بهبرد
 • ریلها از نوع ساچمه ای آرام بند
 • لولا گازور از نوع مرغوب آرام بند
 • پایه های کتابخانه ها و کردانزاها از نوع پروفیل 5/2 سانتیمتری جهت بالا بردن استحکام و زیبایی محصول
 • MDF های کمد ، کتابخانه های مدیریتی در قسمت بدنه ها به ضخامت 5 سانتیمتر و با استفاده از صنعت  هانی کام
 • قطعه آلومینیومی طرح خاص جهت اتصال طبقات به بدنه کمدها در طرح ویژه کاربرد انحصاری

معرفی مختصری از محصولات شرکت کاربین بهبرد

پارتیشن های دو جداره سری بتا

طبق تحقیقات انجام شده که در بازار مصاحبه ها و نظر سنجی های بعمل آمده از متقاضیان خرید پارتیشن دوجداره در بازار ایران صورت گرفته نکته ای را برای ما مشخص ساخت مبنی بر اینکه خریداران پارتیشن دوجداره سازه ای از امکان تعویض شیشه و MDF در فضا که در این پارتیشن ها امکان سنجی  شده است, رضایت دارند  ولی از شیوه ساخت سازه زیرین کار به دلیل محدود کردن جابه جایی ها دو طولانی کردن پروسه نصب و  اینکه حدود 90 درصد از نصب و اجرا در محل پروژه انجام می پذیرد ناراضی بوده اند . موارد فوق این شرکت را بر آن داشت تا به طراحی و تولید سیستم جدیدی با قابلیت هردو سیستم یعنی سیستم سازه ای و مدلار دست زند و ماحصل این طراحی پارتیشن های سری بتا می باشد که علاوه بر سازه کاملا آلومینیومی,بلوکه و مدولار بودن امکان تعویض شیشه و MDF بدون جابه جایی فریم مذکور را برای مشتری فراهم می گرداند و از لحاظ سرعت نصب و تولید بسیار بالاتر از سیستم های سازه اس است. در این سری 95 درصد از پروسه تولید,در کارخانه و تنها 5 درصد از آن در محل پروژه انجام می پذیرد.

میزهای مدیریت و کنفرانسی سری بتا

مجموعه میز های مدیریت همراه با فایل کمد , کتابخانه ها ی سری بتا همچنان سعی در حفظ خصوصیت اصلی محصولات این گروه تولیدی که شامل رعایت کردن سبک مینی مال و حذف عناصر بعدی اضافه که باعث آشفتگی طراحی می شود و همچنین بالابردن سرعت تولید و نصب و سهولت در تغییرات را دارد. طراحی خاص میزهای مدیریت این گروه در عین حال که با استفاده از قطعه آلومینیومی قدرتمند از لحاظ بعدی و کاربردی گروه میزهای مدیریت را کاملا از سری های کارمندی جدا کرده ولی همچنان پیرو خط فکری اصلی سیستم یعنی رعایت سادگی در طراحی واجرا می باشد . استفاده از صفحات و پایه ها در ضخامت 5 سانتی متر و پروفیل های آلومینیومی خاص در طبقات کمد ها وکناره میزهای صفحه شیشه ای بر زیبایی واستحکام محصولات این گروه افزوده است.

قفسه های اداری و فروشگاهی سری بتا

استفاده بهینه از فضا ی دیواره های اداری و فروشگاهی همراه با داشتن نمای دکوراتیو وکاربردی مسئله ای بوده که تا کنون پاسخ کاملی در بازار ایران به آن داده نشده است قفسه های تولیدی این شرکت  در سری بتا با دیدگاه پاسخگویی به این نیاز طراحی و تولید گردیده است . این محصول در حین کاربردی بودن و ارائه امکان طراحی با ابعاد ترکیب بندی های متعدد بر حسب نیاز مشتری , با داشتن قطعات اتصال خاص نماد دکوراتیو بسیار زیبایی به دیواره های مجموعه می دهد که با شیوه سنتی قفسه بندی و تزیین بسیار فاصله دارد . امکان تغییرات در فاصله طبقات به وسیله مشتری ,امکان عریض تر یا باریک تر طبقات , جابجایی آسان و ترکیب های متعدد طراحی و… از خلاصه مشخصات خاص این گروه می باشد .

 

پارتیشن های دو جداره سری بهبرد

این گروه از تولیدات کاربین بهبرد دارای فریم های آلومینیومی آنودایز شده نقره ای همراه با اتصالات دایکست انحصاری , نمایان در ظاهر کار می باشد که کلیه قطعات به صورت مدولار تولید وبلوکه , در محل پروژه , نصب می گردد .پرکننده ها شامل MDFهشت میل سکوریت و پرده کرکره به سفارش مشتری می باشد . قفل و یراق آلات مورد استفاده در درب ها از نوع مرونی ایتالیا و پرده کرکره سوئدی می باشد . بلوک های پارتیشن به وسیله اتصالات H کشویی و با حداقل حجم پرچ کاری در فضا نصب می گردد و در صورت نیاز به تعویض شیشه و MDF با جابه جایی بلوک کناری این تعویض انجام گیرد . از فواید سیستم مدولار , امکان تغییر مبلمان و چیدمان و فضاهای کاربری می باشد که بدون از بین رفتن و تخریب قطعات و اتصالات این مهم را فراهم کرده است .

 

 

پارتیشن های دو جداره سری کاربین

سری تولیدی کاربین با دیدگاه ترکیب مزایای فنی گروه های پارتیشنن مدرن اداری و نمای کلاسیک مورد نظر برخی از مدیران طراحی و تولید گردید . با توجه به اولویت های در نظر گرفته این سیستم دارای سازه کاملا مدولار از جنس آلمینیوم آنودایز شده می باشد که پس از نصب سازه MDF به صورت کشویی نمای کار را می پوشاند و ظاهری بسیار زیبا از زوایای ظریف آلمینیوم و MDF حاصل می گردد و پرکننده ها ی میانی نیز بر حسب سفارش مشتری از نوع شیشه , پرده کرکره و یا MDF پر می شود. با توجه به موارد ذکر شده قابلیت سیستم های مدرن یعنی سرعت در تولید و جابجایی , نمای کلاسیک کارهای MDF و امکان تغییر رنگ کل کار پس از اجرای به سفارش کارفرما را در یک جا تحت عنوان سری کاربین به مشتری ارائه می دهیم .

پارتیشن دو جداره فریم آلومینیومی سری بتا

 

پارتیشن سازه ام دی اف

 

پارتیشن ام دی اف

میزهای کارمندی ,کارشناسی سری آلفا  

طراحی ساده به سبک مینی مال در کلیه قسمت های مبلمان اداری از جمله میزهای کارمندی  و کارشناسی  مارا قادر به رفع نیازهای مشتری کرده است . با توجه به سبک طراحی در مرحله اول پس از دریافت نیازمندیهای مشتری توسط گروه طراح و ارائه طرح های پیشنهادی در تایید مشتری سفارش ساخته و در محل مشتری نصب می گردد, ولی این پایان کار مجموعه نیست بنا به دلایل بسیار مختلف احتمال نیاز به تغییرات در چیدمان و حتی فرم کلی میزها و فایلینگ چیده شده وجود دارد و از جانب مشتری اعلام می گردد ,سبک طراحی و ساخت است که تولیدکننده رادر این زمینه توانمند می سازد تا در هزینه و زمان مشتری صرفه جویی شود .
امکان تبدیل میزهای فردی به میزهای گروهی و بالعکس , امکان تغییر جهت ال و یا شیوه قرارگیری فایلینگ, امکان تغییر رنگ در قسمت بدنه و صفحه و غیره …..از جمله تغییرات قابل اجرای طراحی شده توسط تیم طراحی شرکت کاربین بهبرد می باشد .

میز گاما

 

میز تترا

 

میزهای مدیریت , کنفرانس سری آلفا

در حیطه طراحی میزهای مدیریتی نظرات مختلفی ارائه شده و محققان در تلاشند تا به یک نظریه کلی درباره طراحی و چیدمان میزهای مدیریتی و کنفرانسی برسندلیکن این موضوع محقق نگردیدو دلایل آن هم روحیات واعتقادات و رده های مختلف سنی و فرهنگی در میان مدیران بوده است , فضای میدیریت نیز دقیقامانند فضای کارمندی به تعداد کارکنان موجود در یک فضادارای تنوع فراوان می باشد  , در نهایت به یک جمع بندی کلی در مورد میزهای مدیریت و کنفرانسی می رسیم که این جمع بندی ها به صورت کلی می باشد و در مواردی بر حسب نیاز رعایت نمی گردد مواردی از قبیل سایز کلی میز  مدیریت , شیوه چیدن فایلینگ در اطراف میز , شیوه قرارگیری میز کنفرانسی بر حسب میز مدیریت و…….. شرکت کاربین بهبرددر این زمینه نیز مانند میزهای مدیریتی خود به سمت سیستم های ساده گرایش داشته ولی با رعایت کردن تعدادی از عناصرطراحی کلاسیک از جمله استفاده چرم در میزهای مدیریتی  , در نهایت موفق به طراحی سیستم های مدیریت و کنفرانسی با ترکیب طراحی به سبک مینی مال با المان هایی از طراحی کلاسیک شده ایم که نمونه های ان در کاتالوگ و گالری محصولات قابل مشاهده است .

 یراق آلات مورد استفاده درب های پارتیشن ها از نوع مرونی ایتالیا و هوپه آلمان می باشد. لولای مرونیدستگیره بیضی مرونی

میز مدیریتی بتا

 

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
سوالی دارید؟ پاسخگوی شما هستیم