مبلمان اداری

مبلمان اداری

طراحی مبلمان اداری در سال های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است که بارزترین این تغییرات گرایش به سادگی و استفاده از فرم ها و برش های منظم و مواد ساده بوده و دلیل اصلی آن نیز تغییر سبک زندگی و نگرش به محیط اطراف در بین کاربران می باشد.طبق نظرات کارشناسان سادگی محیط کاری کارمند و نبودن عناصر اضافه در فضا باعث بالا رفتن سطح تمرکز کارکنان و در نتیجه افزایش راندمان کار می گردد.

وجود مبلمان اداری

شرکت کاربین بهبرد در همین راستا تلاش نموده تا علاوه بر رعایت این قوانین مهم در طراحی پارتیشن اداری در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری لوکس نیز این نظر کارشناسی را رعایت نموده و با استفاده از عناصر و اتصالات ساده و در عین حال مدرن و با کیفیت در ارائه مبلمان اداری به سبک مینیمال سهم به سزایی از بازار را داشته باشد . دقت در سبک طراحی و تولید محصولات این شرکت شما مصرف کننده محترم را در این زمینه به یقین خواهد رساند.

مبلمان اداری

میز کارمندی

کمد کتابخانه

مبلمان اداری و اثر آن

یكی از مهمترین بخش های انواع مبلمان و صندلی اداری، رویه آنهاست.در واقع رویه
با توجه به تماس مستقیم با بدن كاربر، تاثیری كاملا مستقیم از جانب محصول بر روی
افراد خواهد داشت . متداول ترین انواع رویه  صندلی و مبل اداری ، دو خانواده چرم و پارچه
هستند كه در سال های اخیر، یك نوع رویه دیگر به نام مش نیز به جمع آنها اضافه شده است.
هركدام از انواع صندلی چرمی و صندلی پارچه ای مزایا و معایبی دارند
مثلا صندلی با روكش
چرم قابلیت نظافت خوبی دارد اما در استفاده طولانی مدت موجب تعریق کاربر خواهد شد. 

مبلمان اداری

البته رویه چرمی برای مبل اداری از جلوه بهتری برخوردار است و باعث می شود تا دکوراسیون اداری شما مجلل به نظر برسد. از طرفی در صندلی و مبل با رویه پارچه ای، جریان هوا در محل تماس بدن كاربر با صندلی و مبل بهتر خواهد بود اما امكان آسیب دیدگی آن بیشتر است. رویه مش، با دارا بودن بافت توری و خاصیت ارتجاعی بالا، علاوه بر اینكه راحتی بسیار خوبی دارد، از تعریق كاربر در هنگام نشستن بر روی صندلی جلوگیری خواهد كرد و در ضمن، دوام بالایی نیز دارد. در هنگام انتخاب و خرید مبلمان اداری همچنین باید به متریال ساختاری آن توجه کنید تا به استحکام آن برای استفاده مداوم در طی چندین سال اطمینان داشته باشید.

شرکت جهان شیمی

سفارت انگستان

مفهوم عملکرد محیط کار و ارزش آن برای مدیران

تاثیر محیط کار بر عملکرد توجه کنید که داشتن یک محیط کاری آرام و زیبا با استفاده از زنگ های

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.