مبلمان اداری لوکس

423
0
12 اکتبر 2019
1

مبلمان اداری لوکس

اگر یک شرکت آی تی و یا یک شرکت مارکتینگ و یا شرکتی در هر زمینه ای ایجاد کرده اید و در فکر خرید مبلمان اداری لوکس هستید ممکن است خیلی از انتخاب ها در خرید مبلمان اداری لوکس داشته باشید ، پیشنهاد بهبرد به شما قبل از شروع به فعالیت شرکتتان این است که ابتدا راحتی افراد و مشتریان خود را در نظر داشته باشید و برای آن راه حلی در نظر بگیرید یکی از این راه حل ها نیز مبلمان اداری لوکس شرکت شما است . پس پیشنهاد میکنیم با ویژگی های مبلمان اداری لوکس  مناسب شرکتی با ما همراه شوید  و بهتر با این ویژگی ها آشنا شوید .

مبلمان اداری

برخلاف مبلمان خانگی در خرید انتخاب مبلمان اداری لوکس فقط نظر شما مهم نیست
و بهتر است به برایند کلی خواست و نیاز کارکنان و همینطور مراجعان توجه شود در خرید
مبلمان اداری لوکس بودجه، ارگونومی، سبک دکوراسیون شرکت کاربرد کیفیت مبلمان
دیزاین و فاکتورهای فرمی و ظاهری و همچنین راحتی خرید و حمل و نقل مهمترین فاکتورها
هستندکه در ادامه به آن ها می پردازیم.

مبلمان اداری

وقتی از اداره یا شرکت صحبت می کنیم منظورمان به طور کلی تمام اجزاء محیط داخلی یک شرکت است . این اجزاء قطعات اصلی مبلمان اداری لوکس نظیر انواع میز، صندلی، مبل، فایلینگ و لایتنیگ را در برمی گیرد. مبلمان اداری لوکس همینطور می تواند شامل ملزومات اداری همچون زیرپایی، زیردستی، نگه دارنده ها، سطل زباله، اشیاء دکوراتیو اداری شود. در انتخاب و خرید هر کدام از این عناصر قاعدتا باید به فعالیت شرکت توجه کنید.

 

ارگونومی:

ارگونومی واژه ایست که این روزها بسیار بیش از پیش آن را می شنویم، در آگهی های بازرگانی تلویزیونی، در برنامه های پزشکی، در محیط های کاری و خلاصه هر جایی که صحبت از رابطه انسان با محصولات و محیط اطرافش به ویژه در محیط کار است. ارگونومی دانشی است که به کمک آن محصولات و محیط طوری طراحی می شوند که بیشترین تطابق را با ویژگی های فیزیکی و روانی افراد داشته باشند و به سلامتی، افزایش راندمان و بهره وری کمک کند.

آرگونومی

در خرید مبلمان اداری لوکس به ویژه صندلی اداری ارگونومی مهمترین فاکتور است. صندلی های ارگونومیک با داشتن انحنای مناسب تکیه گاه از ستون فقرات و کمر پشتیبانی می کنند همچنین با امکانات قابل تنظیم مثل تنظیم ارتفاع و نشیمن و دسته، شیب نشیمن و تکیه گاه و پشتی مش و انعطاف پذیر، راحتترین حالت را برای هر کابر با توجه به قد و قامت و وزن و نوع فعالیتش فراهم می کنند.

مبلمان اداری لوکس
مبلمان اداری لوکس

همچنین لوازم جانبی اداری مثل زیرپایی، زیردستی و پشتی طبی کمری می توانند در بهبود ارگونومی محیط کار موثر باشند و هنگام خرید مبلمان به این موارد باید توجه کنید.

شاید این مطلب هم برایتان جالب باشد :   نکات مهم قبل از خرید پارتیشن اداری

سبک دکوراسیون داخلی و فعالیت شرکت:

برای خرید مبلمان اداری لوکس سبک دکوراسیون محیط اداری عاملی تعیین کننده است. اینکه دکوراسیون شما از نوع دکوراسیون باز است یا بسته ، در انتخاب میزها مبلمان اداری لوکس شما و سایر قطعات مبلمان اداری تاثیر می گذارد. میزهای یک سره و قابل نصب به دیوار و میزهای کنفرانسی و انواع پارتیشن اداری مدرن برای فضای باز مناسب تر هستند . میزهای تکی و دارای کشو و فضای نگه داری کافی برای محیط های کاری که اتاق های کارمندان جداگانه است مناسب تر هستند

 

مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس
مبلمان اداری لوکس

همچنین مبلمان اداری و صتدلی های ثابت بیشتر برای فضاهای بسته است و در سبک باز که تاکید بر روی کار تیمی است از صندلی های چرخدار که به راحتی جابه شوند استفاده می شود.

دیزاین مبلمان اداری لوکس :

در مورد فرم و ظاهر مبلمان اداری لوکس باید توجه کنید که این فرم با هویت برند و شرکت و همچنین با رنگ و دیگر اجزاء محیط متناسب باشد. انتخاب رنگ های مشکی، سفید و خنثی چون خاکستری و قهوه ای یک انتخاب همیشگی هستند. اما اگر یک شرکت نوآورانه و جوان و البته جیب پرپول دارید می توانید به رنگ و طرح های دیگر فکر کنید.

کیفیت مبلمان اداری :

اگر از برندهای معتبر خرید کنید می توانید بابت کیفیت مطمئن باشید. تولید کنندگان داخلی مبلمان نام های سرشناس و معتبری هستند همچون مبلمان اداری بهبرد که با خرید از آن ها میتوانید ضمانت اصالت کالا نیز بهره ببرید.

راحتی خرید و حمل و نقل :

یکی از ویژگی های مهم که باید در خرید اداری در نظر بگیرید داشتن استاندارد های لازم برای مبلمان اداری می باشد. خرید اینترنتی مبلمان یکی از راه هایی است که پیش رو دارید. خرید اداری از سایت های معتبر نه تنها فرآیند خرید را آسان می کند که از بابت حمل و نقل و همچنین و کیفیت و اصالت کالای برندهای برجسته نیز به شما اطمینان خاطر می دهد.

مبلمان اداری لوکس

همان طور که می دانید در کارهای اداری ساعات زیادی بر روی صندلی باید بشینید. همین موضوع باعث می شود تا کمر و یا گردن شما دچار آسیب های مختلف شود. به همین دلیل در هنگام خرید مبلمان باید دقت داشته باشید که استانداردهای لازم برای نشستن ساعت های طولانی بر روی مبلمان اداری را دارا باشند تا در پایان روز کاری، خستگی کمتری متوجه بدن شما شود.

شاید این مطلب هم برایتان جالب باشد :   مزایای استفاده از کتابخانه اداری

مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس
مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس و دیگر نکته اساسی آن

از دیگر نکات مهم که در خرید مبلمان اداری لوکس باید آن را در نظر داشته باشید
داشتن استحکام کافی و طول عمر مفید بالای مبلمان می باشد. تعداد افرادی
که از این مبلمان در طول روز استفاده می کنند به دلیل جمعیت بالا بیشتر می باشد
و همین موضوع سبب می شود تا این مبلمان بیشتر در معرض آسیب و فرسودگی
قرار بگیرند ، در هنگام خرید مبلمان سعی کنید از مبل هایی با پایه های فلزی
و بدنه ای محکم در عین داشتن راحتی خریداری نمایید. خرید اینترنتی مبلمان
از سایت های  معتبر با داشتن ضمانت سلامت کالا برای شما خریدی راحت
و دلنشین را به ارمغان می آورد

مبلمان اداری و نکات خرید آن :

یکی از ویژگی های مهم که باید در خرید مبلمان اداری در نظر بگیرید داشتن
استاندارد های لازم برای مبلمان اداری می باشد. همان طور که می دانید
در کارهای اداری ساعات زیادی بر روی صندلی باید بشینید. همین موضوع
باعث می شود تا کمر و یا گردن شما دچار آسیب های مختلف شود.
به همین دلیل در هنگام خرید مبلمان باید دقت داشته باشید
که استانداردهای لازم برای نشستن ساعت های طولانی بر روی مبلمان را دارا باشند
تا در پایان روز کاری، خستگی کمتری متوجه بدن شما شود.

 

نکات مبلمان اداری

از دیگر نکات مهم که در خرید مبلمان اداری لوکس باید آن را در نظر داشته باشید داشتن استحکام کافی و طول عمر مفید بالای مبلمان اداری لوکس می باشد. تعداد افرادی که از ای در طول روز استفاده می کنند به دلیل جمعیت بالا بیشتر می باشد و همین موضوع سبب می شود تا این مبلمان یشتر در معرض آسیب و فرسودگی قرار بگیرند.

مبلمان اداری و تاثیر آن در جذب مشتری

Post Views: 320

پارتیشن بندی اداری چیست و روال انجام آن چگونه است

Post Views: 210

پارتیشن اداری ارزان

Post Views: 200

پارتیشن اداری بهبرد

Post Views: 767

فواید پارتیشن اداری ریلی

Post Views: 239

موارد استفاده از پارتیشن متحرک

Post Views: 184

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*