دلایل استقبال از پارتیشن اداری

دلایل استقبال از پارتیشن اداری

در بحث دکوراسیون اداری ,پارتیشن های اداری بسیار محبوب هستند زیرا باعث می شوند حریم شخصی برای کارمند به وجود بیاید . امروزه به منظور بهره وری کارمندان ونیز حفظ روحیه تیمی و کارآمدی بیشتر ،نسل جدید پارتیشن ها علاوه برتفکیک فضاو حفظ کار تیمی عواملی مانند آلودگی صوتی را نیز جذب می نماید .

پارتیشن اداری

ایده های مدرن طراحی یک دفتر روز به روز پیچیده تر می شوند. یقینا در دهه گذشته پارتیشن های اداری در بسیاری از حالات اثبات کرده اند که روشی آسان، مقرون به صرفه و موثر برای دستیابی به طرح دلخواه یا تغییر دکوراسیون ادارات هستند.دلایل زیادی درباره دلایل استقبال زیاد از این ابزار در ادارات وجود دارد. در اینجا تنها به ذکر چند مورد از آنها بسنده می کنیم

پارتیشن اداری

انعطاف پذیری پارتیشن ها :

انعطاف پذیری به شکل های مختلفی قابل رویت خواهد بود. انعطاف پذیری می توان شامل استفاده از متریال مختلف در پارتیشن بندی، استفاده از رنگ و طرح های متفاوت در طراحی، قابلیت داکتینگ، جذب صوتی، قابلیت مدولار بودن و یا طرز چیدمان مختلف در محیط اداره باشد.

استقبال از پارتیشن اداری

ایجاد حریم خصوصی بوسیله پارتیشن ها

در بسیاری از دفاتر ترجیح بر قرار دادن میزهایی به دنبال هم و کار در محیطی باز است. فعالیت در محیط باز بسیار خوب است و باعث افزایش حس صمیمیت و همکاری میان افراد می شود اما مشکل عمده این چنین محیط هایی ایجاد سر و صدای زیاد است.

اغلب کارکنان قادر به انجام مسئولیت های خود در چنین محیط پر سر و صدایی نیستند و سر و صدا باعث کاهش شدید بهره وری آنها می شود، از این رو کارمندان از کاربرد پارتیشنهای اداری استقبال می کنند زیرا فضای شخصی برایشان ایجاد می کند که موجب می شود آنها بتوانند به راحتی کار خود را انجام دهند.

پارتیشن اداری

تنوع پارتیشن های اداری

هنگامی که قصد انتخاب پارتیشن اداری را دارید قطعا سر درگم خواهید شد! انواع متفاوت پارتیشن ها با جنس های  ترکیبی یا طرح های ساده وجود دارند. می توانید حتی پارتیشن هایی در ارتفاع های مختلف با کاربری های متفاوت که فضا و کاربری آن تایین کننده نوع پارتیشن می باشد استفاده نمایید.

استقبال از پارتیشن اداری

مقرون به صرفه بودن پارتیشن اداری

از نظر بصری اولین جایی که بیشترین تاثیر گذاری بر مشتریان را دارد، دیواره های آن مجموعه است زیرا در زاویه دید بوده و بیشترین تماس را با مشتریان دارد. از این رو بسیاری از مدیران ترجیح می دهند هر چند وقت دکوراسیون دفتر را تغییر دهند. تغییر دکوراسیون با بودجه سنگینی همراه است اما با ظهور پارتیشن های اداری و گستردگی طرح و رنگ آنها و نیز قابلیت جابجایی و نصب آسان پارتیشن این مشکل تا حدود زیادی بر طرف شده است.

پارتیشن اداری

اگر بخواهیم مقایسه کنیم در می یابیم که هزینه تخریب و ساخت یک دیوار جدید
و رنگ زدن آن بسیار بیشتر از هزینه پارتیشن اداریبیشتر می شود. علاوه براین به
منظور ایجاد یا تخریب دیوار جدید مدتی باید دفتر بسته شود که از نظر مالی شرایط
مطلوبی نیست. از این رو بازهم در می یابیم از نظر زمانی نیز پارتیشن های اداری
به صرفه تر هستند.

پارتیشن اداری

استحکام پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری ممکن است انعطاف پذیر باشند اما ایستایی و استحکام
بالایی دارند تا آنجاکه امروزه از پارتیشن به عنوان دیوار جداکننده نیز استفاده
می شود حتی اگر در پارتیشن از متریال شیشه نیز استفاده شود از استقامت
و استحکام آن چیزی کم نمی شود.

این ها فقط چند مورد از دلایل استقبال شدید از پارتیشن های اداری در طراحی مدرن دفاتر بوده است و به طور روزانه دلایل زیادی به این ها اضافه می شود.

استقبال از پارتیشن اداری

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.