دستگاه رول پرس هایگلاس

170
0
۲۰ مهر ۱۳۹۸
2

راه اندازی پیشرفته ترین دستگاه رول پرس روکش هایگلاس

ضمن واردات تکنولوژی ، پیشرفته ترین دستگاه رول

پرس هایگلاس خاورمیانه که توانایی پرس انواع روکش هایگلاس، pvc، لترون و کاغذ گلاسه را روی ورق MDF و نئوپان در ابعاد بزرگ را دارد شرکت ایران چوب راه اندازی شد.

راه اندازی پیشرفته ترین دستگاه رول پرس روکش هایگلاس

ایران اکونومیست -به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه خبری بنیاد مستضعفان، سید احمد نظری مدیر عامل شرکت ایران چوب با اعلام مطلب فوق افزود: این سومین دستگاه با این قابلیت در جهان است که می تواند که ورق های هایگلاس را در ابعاد ۶۶/۳×۸۳/۱ سانتی متر پرس کند و می توان گفت این اولین دستگاه در خاورمیانه است که توسط معتبرترین کارخانه تولید دستگاه های صنایع چوب جهان تحت عنوان «باربرین» اسپانیا در ایران نصب و راه اندازی شده است.

وی گفت: این کارخانه بعد از ۴ سال تعطیلی با ارزشی بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان، توسط هلدینگ عمران و مسکن ایران تحت پوشش بنیاد مستضعفان خریداری شده و در فضایی به وسعت ۲۰ هزار متر مربع یکی از بزرگ ترین مجموعه های صنعتی در این عرصه است.

وی افزود: این مجموعه با اجرای یک طرح کار افرینی و اشتغال زایی توانسته با بهره مندی از ۲۰۰ نیروی متخصص و با تجربه و همچنین تجهیزات وماشین آلات پیشرفته و به روز، بالاترین میزان رضایت مشتری را کسب کند و به یکی از خوشنام ترین شرکتها در این حوزه تبدیل شود. مدیر عامل شرکت ایران چوب با اشاره به دارا بودن انواع دستگاه های تمام اتوماتیک CNC ،جهت حکاکی روی چوب و MDF، انواع پرس ها و خط کامل تولید درب های HDF و خطوط رنگ و لمینت روی چوب افزود: مجموعه این توانمندی ها در صنعت چوب کشور از لحاظ تأمین تجهیزات وکالاهای چوبی به زودی ایران چوب را به قطب تولید صنایع چوبی کشور و منطقه تبدیل خواهد کرد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*