ارتفاع مناسب برای پارتیشن

376
0
۲۰ مهر ۱۳۹۸
2
ارتفاع مناسب برای  پارتیشن

ارتفاع مناسب برای پارتیشن اداری در مدل های مختلف کاملا اختیاری بوده و می توان با توجه به نیاز از پارتیشن دوجداره با ارتفاع مناسب استفاده کرد. بطور مثال در فضاهایی می خواهید فقط حریم کاری پرسنل مشخص شود ولی آنها بتوانند در موقع لزوم با یکدیگر ارتباط ایجاد کنند .

می توان از پارتیشن های دو جداره کوتاه استفاده کرد به طوری که کارکنان در هنگام ایستادن یکدیگر را بینند در این حالت معمولا ارتفاع مناسب برای پارتیشن اداری از ارتفاع۱۲۰تا۱۵۰ استفاده می شود که میتوان با ۲۰تا ۴۰سانتیمتر از پارتیشن دو  جداره را پنجره و مابقی را پنل استفاده کرد  .در مواقعی که نیاز به دیوار داشته و هدف جداسازی کامل فضاها از یکدیگر باشد و کاربران نیاز به حریم خصوصی دارند باید ارتفاع پارتیشن دو جداره را تا سقف ادامه داد تا فضا ها دارای یک دیوار کامل شوند.

باید درک کنید که ابعاد معمولی معمولاً همیشه برای یک فضای معین کافی نیست. همه فضاها دارای فضای یکسان یا ویژگی های بدنی یکسان نیستند. به همین دلایل ، برخی از مدیران دارایی ممکن است مجبور باشند از ارتفاع ، عرض و عمق خواه با ابعاد استاندارد یا اندازه گیری های سفارشی پیش بروید ، اطمینان از این که غرفه هایی که می خواهید ایجاد کنید مطابق با الزامات محلی برای شما بسیار مهم است

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*